הטמעת פריוריטי

הטמעת פריוריטי בארגונים ובעסקים

פריוריטי היא תוכנה אפקטיבית ורבת עוצמה, המאפשרת לכל מחלקות הארגון או העסק להתנהל בצורה אחידה.
הטמעת פריוריטי בארגונים ובעסקים, מאפשרת אחידות במנעד רחב של תחומים: ניהול הייצור, ניהול כספים והנהלת חשבונות, רכש, תשלומים לספקים, שירות ואחזקה, ניהול פרויקטים, ניהול המשרד ועוד.
בעבר, רוב הארגונים נעזרו במערכות שונות בעלות בסיסי נתונים שונים, וכתוצאה מכך נוצרה כפילות נתונים או חוסר עדכון נאות בנתונים. נקל לשער עד כמה התנהלות כזו פגעה בארגון באופן שוטף. הטמעת פריוריטי בארגונים מהווה פתרון לטעויות הרבות שעשויות להתרחש עקב השימוש במספר מערכות לא מסונכרנות, ופותחת עידן חדש של ניהול אחיד ויעיל.

הטמעת פריוריטי
הטמעת פריוריטי

לדעת איזו משימה עליכם לבצע, בכל רגע נתון

דמיינו לעצמכם שאתם כמנהלי הארגון מצליחים להעביר לכל עובד ולכל איש צוות איזו משימה עליו לבצע בכל רגע נתון.
כל הצדדים מתואמים ביניהם, והכל זורם על מי מנוחות. זה בדיוק המצב שמתרחש כאשר מותקנת מערכת CRM מקצועית בארגון שלנו, המוטמעת בהתאם לצרכיו הייחודיים. באמצעות המערכת, יודע כל אחד מהעובדים בעסק מה עליו לעשות במהלך יום העבודה, ואילו משימות נותרו לו לבצע.
המערכת יכולה לסייע לעובדים ולאנשי הצוות לשתף פעולה טוב יותר זה עם זה, ולתזכר את העובדים בדבר משימות שעליהם לבצע.

כיצד מטמיעים את המערכת?

מערכת פריוריטי הינה מערכת מורכבת ומסועפת, המורכבת ממודולים שונים אותם יש להתאים לכל מחלקות הארגון, לצערנו לא מדובר בתוכנה פשוטה אותה מתקינים בארגון והכל מתחילים לזרום באופן חלק.
רק לאחר בדיקת הצרכים והאפשרויות של הארגון או בית העסק, בחינה יסודית של כל המחלקות בארגון, על כל הצרכים הייחודיים שלהם, ניתן להגיע להבנה בכל התהליכים הנדרשים בארגון.
בכל פרויקט של הטעמת פריוריטי המתבצע על ידי קשת מערכות מידע, נקבעים לוחות זמנים לביצוע כל שלב ושלב בתהליך ההטעמה:

  • אפיון מסודר של צרכי בית העסק
  • הסבת הנתונים הקיימים בארגון מן המערכות הקודמות למערכת הפריוריטי
  • הטמעת פריוריטי ופיתוחים ייחודיים בהתאם לארגון. לכל ארגון יש את דרכי העבודה המיוחדות שלו, ואת הצרכים הייחודיים שלו. כאן אנו נכנסים לתמונה ודואגים לפיתוח ייחודי בהתאם לצרכי הארגון.
  • הדרכת משתמשים- לאחר סיום תהליך ההטמעה ו/או הפיתוח, אנו עוברים להדריך את אנשי הצוות או עובדי החברה בשימוש במערכת. לחברתנו ניסיון רב בהכשרת אנשי צוות בצורה מקצועית לעבודה נכונה עם המערכת.
הטמעת פריוריטי
הטמעת פריוריטי

יתרונות הטמעת פריוריטי עבור הארגון שלכם

מומחי קשת מערכות מידע מציעים שירות יישום, פיתוח והטעמת פריוריטי עבור אנשי הצוות והעובדים בארגון, כך שכל מחלקות הארגון יהיו מתואמות ומסונכרנות.
באמצעות שירותי הטעמת פריוריטי, יוכל הארגון או בית העסק להנות ממספר יתרונות בולטים, בהם:

  • יישום כל הפונקציות המתקדמות של תוכנת פריוריטי
  • התאמה נכונה יותר של ממשקי המערכת לארגון
  • קבלת תמיכה טכנית שוטפת עבור המערכת
  • סנכרון מלא של כל מחלקות הארגון, בכך ניתן למנוע דיווחים כספיים שגויים, כפילויות של פעולות ואי עדכונים. חוסר סנכרון ממושך לאורך זמן הינו קריטי לארגון, ועשוי להביא בסופו של דבר להפסדים ועוגמת נפש.

 לסיכום, יישום והטמעת פריוריטי בארגונים תורמת באופן ישיר למניעת בעיות שונות, וכן להתייעלות מידית של הארגון. צוות קשת מערכות מידע מודע לקושי שבמעבר לתוכנת ERP חדשה, וישמח ללוות אתכם צעד צעד כדי להבטיח מעבר חלק ובטוח.

מעניין? בואו נבדוק יחד איך נוכל לעזור לכם