תחומי עיסוק

העמקות יישום פריוריטי

צרכי חברה או ארגון הינם דינמיים ועשויים להשתנות מעת לעת כתוצאה מתחרות ורגולציות למיניהן, כניסה לפעילות עסקית חדשה, שינוי בתקנים, נהלים מתקדמים ועוד. קשת מערכות מידע מלווה חברות וארגונים ונמצאת תמיד עם האצבע על הדופק כדי לבדוק האם הצרכים השתנו ויש להתאים את המערכת לצרכים החדשים. על מנת להעמיק ולשפר את יישום מערכת המידע אנו בוחנים לעומק את הצרכים החדשים מול המערכות הקיימות בארגון וממליצים על הפתרון המתאים ביותר : הפעלת מודולים לא פעילים, המלצה על רכישת מודולים נוספים, הטמעה של תהליכי עבודה חדשים לאחר שדרוג המערכות וחידושים שהתווספו או העמקת יישום במודולים משלימים שלא נדרשו בהפעלת המערכת.

פיתוח פריוריטי

פיתוח במערכת הפריוריטי הוא אף פעם לא השלב הראשון בתהליך העבודה שלנו, אנו מקפידים להשתמש בפיתוח רק לאחר שהתברר ששאר האפשרויות הקיימות לא מתאימות וכך נמנעות הוצאות מיותרות. לעיתים מתעורר צורך המחייב שינוי תוכנה, בעיקר כאשר מערכת הפריוריטי הסטנדרטית לא מספקת מענה מדויק לצרכי הלקוח. במערכת פריוריטי זה אפשרי, שכן היא מאפשרת גמישות רבה- החל מהוספת עמודות, דרך פיתוח דו"חות ומסכים וכלה בתהליכים מורכבים שאינם נמצאים בבסיס המערכת.

שיפור תהליכים עיסקיים

הצוות שלנו ילווה את הארגון לאורך כל תהליך הטמעת ויישום מערכת ERP, כדי לסייע בשיפור תהליכים עסקיים ולמנוע בזבוז משאבים וחריגות בתקציב. מעבר לתוכנה חדשה בארגון או בעסק לא מסתכמת רק ברכישה, אלא היא מחייבת בחינה של התנהלות החברה והתהליכים העסקיים-ארגוניים שלה. אנו מספקים ייעוץ וליווי אישי בדרך לבחירת התוכנה המתאימה, הערכת תכולת הפרויקט, המודולים הנדרשים, היקף שעות יישום להטמעת המערכת והחלטה מושכלת לגבי הצורך בפיתוחים שונים. בנוסף, נבחן יחד את אופן ההתנהלות הארגונית של החברה והתאמתה לאפשרויות השונות במערכת הנבחרת. נשפר ונייעל תהליכים ארגוניים כדי למקסם את יתרונות המערכת בפועל.

יישום פריוריטי

יישום פריוריטי היא המומחיות של חברת קשת מערכות מידע בע"מ.
לחברתנו ניסיון רב שנים בעשרות ארגונים ועסקים מובילים
בפיתוח מודולים מותאמי ארגון על פי דרישה מדויקת.
אנו מלווים כל פרויקט שלנו באופן אישי, החל משלב האפיון שהוא מבחינתנו הבסיס ליישום פריוריטי בארגון, דרך הטמעת התוכנה והיישום ועד שלב ההרצה בארגון. לאחר תהליך יישום פריוריטי בארגון,
אנו ממשיכים ללוות את העסק במעבר לתוכנה החדשה.
אנו מודעים לקושי שבמעבר לתוכנת ERP חדשה בארגון, ועל כן נלווה אתכם יד ביד לאורך כל השלבים החשובים, כדי שהמעבר יעבור בצורה חלקה ככל הניתן.

הטמעת פריוריטי בארגונים ובעסקים

פריוריטי היא תוכנה אפקטיבית ורבת עוצמה, המאפשרת לכל מחלקות הארגון או העסק להתנהל בצורה אחידה.
הטמעת פריוריטי בארגונים ובעסקים, מאפשרת אחידות במנעד רחב של תחומים: ניהול הייצור, ניהול כספים והנהלת חשבונות, רכש, תשלומים לספקים, שירות ואחזקה, ניהול פרויקטים, ניהול המשרד ועוד.
בעבר, רוב הארגונים נעזרו במערכות שונות בעלות בסיסי נתונים שונים, וכתוצאה מכך נוצרה כפילות נתונים או חוסר עדכון נאות בנתונים. נקל לשער עד כמה התנהלות כזו פגעה בארגון באופן שוטף. הטמעת פריוריטי בארגונים מהווה פתרון לטעויות הרבות שעשויות להתרחש עקב השימוש במספר מערכות לא מסונכרנות, ופותחת עידן חדש של ניהול אחיד ויעיל.

הטמעת פריוריטי
פריוריטי הדרכה

הדרכת פריוריטי

אנו בקשת מערכות מידע מאמינים כי פתרון נכון ללקוח מתחיל באפיון ובדיקת צרכיו המדויקים של הארגון בהווה, עם הפנים קדימה לעבר העתיד.
מתוך ניסיון בניהול עשרות פרויקטים בפריוריטי וזום, אנו מתאימים באופן מקצועי את יישומי התוכנה לארגון, וממשיכים ללוות את עובדי הארגון בעבודתם השוטפת עם מערכת פריוריטי או זום עד לשליטה מלאה.
השירות שאנו מעניקים כולל יישום והטמעת פריוריטי בארגון, ולאחר מכן הדרכה מקיפה על מערכת פריוריטי. אנו דואגים ללוות את מנהלי ועובדי הארגון לאורך כל התהליך,
החל באפיון, דרך הסבות התוכנה, פיתוח המוצרים הנלווים למערכת
והדרכה מקיפה בעת העליה לאוויר ולאחריה.

רוצים שנתפור פתרון במיוחד עבורכם? בואו נדבר