יישום פריוריטי

יישום פריוריטי הוא המומחיות שלנו

יישום פריוריטי היא המומחיות של חברת קשת מערכות מידע בע"מ.
לחברתנו ניסיון רב שנים בעשרות ארגונים ועסקים מובילים
בפיתוח מודולים מותאמי ארגון על פי דרישה מדויקת.
אנו מלווים כל פרויקט שלנו באופן אישי, החל משלב האפיון שהוא מבחינתנו הבסיס ליישום פריוריטי בארגון, דרך הטמעת התוכנה והיישום ועד שלב ההרצה בארגון. לאחר תהליך יישום פריוריטי בארגון,
אנו ממשיכים ללוות את העסק במעבר לתוכנה החדשה.
אנו מודעים לקושי שבמעבר לתוכנת ERP חדשה בארגון, ועל כן נלווה אתכם יד ביד לאורך כל השלבים החשובים, כדי שהמעבר יעבור בצורה חלקה ככל הניתן.

יישום פריוריטי- מה יוצא לכם מזה?

התרחיש האידיאלי בכל עסק או ארגון הוא לשלוט בעת ובעונה אחת על כל מחלקות העסק, זאת על מנת להבין, לתצפת ולבחון בכל רגע נתון מה קורה בכל מחלקה ומחלקה. הודות למערכת הפריוריטי החכמה שניתן להטמיע בארגון, ניתן לשלוט בכל נקודת זמן על כל אחת ממחלקות הארגון: אספקה ומלאי, רכש, הנהלת חשבונות, תקציבים, שיווק ומכירות ועוד ועוד. המערכת כוללת מגוון מודולים מתקדמים, שכל אחד מהם מסוגל לספק מידע בחתכים רבים ומגוונים תוך התרכזות באספקטים ספציפיים. אם בעבר הלא מאוד רחוק, כל מחלקה בארגון היתה עובדת מול תוכנה אחרת, היום באמצעות יישום פריוריטי, ניתן להנות מסינכרון מלא של כל המחלקות בארגון, כמנהלים שפה אחת. לכם, כמנהלי עסק תהיה נגישות מלאה אל כל מחלקה ומחלקה בבית העסק, לניתוח מעמיק ועדכני של כל התהליכים העסקיים והארגוניים המתבצעים בזמן אמת.

בחירת מיישם מקצועי לביצוע התהליך

בבואנו ליישם מערכת ERP חדשה, מיישם מקצועי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר.
מערכת פריוריטי מכילה פונקציות רבות וטובות, אך ללא מיישמים מיומנים לא יתרחש כל שינוי מהותי בארגון.
במו עינינו ראינו ארגונים רבים הנעזרים בתוכנת Priority לצורך הפקת חשבוניות, הזמנות, פקודות עבודה אך חסרים את הראיה הרחבה והיישום העמוק שיכול להצעיד את העסק קדימה.
ארגונים רבים כלל לא מנצלים את מלוא היכולות של התוכנה כמו ביצוע תחזיות לביקושים עתידיים, בחינת מודולים קיימים על פי מדדים שונים הבודקים את איכות התחזיות, הרצת MRP שהיא תוכנית ייצור ודרישות רכש שנועדה לספק את הביקושים הצפויים ולמלא אחר מדיניות המלאי ועוד ועוד.
עם יישום פריוריטי מקצועי, תוכלו ליישם את המערכת כנדרש, ולחסוך לארגון זמן רב וכסף.

פיתוח פריוריטי

לאילו ארגונים ועסקים מתאים השירות?

האם בית העסק או הארגון שלכם יכול להשתלב בתהליך? בהחלט!
אין זה משנה מה תחום העיסוק של הארגון.
ניהול נכון של עסק הוא מטרתו וחזונו של כל בית עסק באשר הוא.
יישום פריוריטי משתלב היטב בתחומים רבים: בעסקים העוסקים באלקטרוניקה, מזון, הייטק, עמותות, מערכות הפצה ודואר, חברות טקסטיל ועוד.
כמו כן, באם העסק שלכם נמצא במגמת התרחבות לאזורים מחוץ לישראל, חשוב שתדעו כי פריוריטי מגיעה בשלל שפות תוך תמיכה מלאה בחוקי המס העדכניים לכל מדינה ומדינה.

לקשת מערכות מידע פתרונות ייעודיים ליישום פריוריטי בהתאמה לכל עסק או ארגון.
נשמח להציע לכם פתרון בהתאם לצורך שלכם.

מעניין? בואו נבדוק יחד איך נוכל לעזור לכם