פריוריטי

פריוריטי

אין באמת צורך להציג את מערכת פריוריטי, נכון? מערכת מודולרית ואינטגרטיבית, פרי פיתוח ישראלי מוצלח, אשר נמצאת בשימוש באינספור בתי עסק בארץ ובעולם. בפריוריטי שם המשחק הוא פשטות והתאמה לכל מידה. המערכת בנויה לתת מענה לצרכים הניהוליים והארגוניים של כל עסק מעסקיים קטנים ועד לארגונים תעשייתיים. המומחים של קשת מערכות מידע מציעים מנעד רחב של שירותים ליישום מערכות פריוריטי בארגון, הכל תחת קורת גג אחת, בפשטות ובנוחות, ובכך מאפשרים לכל עסק, ללא קשר לגודלו פתרון ניהול גמיש התפור לצרכיו ומאפשר לו למקסם את היעילות והרווחיות.
הטמעת פריוריטי
פיתוח פריוריטי

בעיות מורכבות
פתרונות פשוטים

אנחנו מאמינים בפתרונות פשוטים שנותנים מענה מקיף לבעיות מורכבות. בעזרת המומחים שלנו, השימוש בתוכנת פריוריטי הופך לנגיש וקל עוד יותר. אנו נלווה אתכם בכל שלבי הפרויקט, החל מהגדרת הצרכים והאפיון וכלה ביישום ותמיכה ונספק מענה לכל מרכיבי התוכנה והמודולים הנלווים בהתאם לצרכי הארגון שלכם.

זום לעסקים
פריוריטי עם פוקוס על עסקים קטנים

מערכת ייחודית ונישתית לעסקים, בדגש על עסקים קטנים עם צרכים מגוונים בהתאם לגודלם. מדובר במערכת מתקדמת לניהול המידע הארגוני והנהלת חשבונות אשר מספקת לעסקים קטנים (החושבים בגדול) פתרון נגיש ושלם לניהול העסק. זום לעסקים פותחה על בסיס הכלים והטכנולוגיה המתקדמת של מערכות פריוריטי בכדי להנגיש ולהתאים גם לעסקים קטנים ובינוניים את היכולות הטובות ביותר לניהול העסק. המערכת מאפשרת את ניהול כלל האספקטים בעסק, החל מכספים וניהול מלאי, ועד למכירות, ניהול קשרי לקוחות וניהול תזרים מזומנים. מלבד המענה הרחב אשר מספקת המערכת, היא מכינה את התשתית למעבר עתידי של הארגון למערכת פריוריטי. קשת מערכות מידע משווקת, מטמיעה ותומכת במערכת זום לעסקים. במהלך עבודתנו, ליווינו עסקים רבים במעבר למערכות ידע מתקדמות ומותאמות לצרכיהם. נשמח ללוות גם אתכם, בדרך חדשה לניהול המידע הארגוני, בקלות, ביעילות וברווחיות.

פתרונות משלימים למובייל וWEB

עם ההתפתחות המטאורית של עולמות הweb והמובייל מערכת הפריוריטי נדרשת לפתרונות משלימים ויכולת התממשקות (API) עם מערכות אחרות.
קשת מערכות מידע מציעה מגוון פתרונות משלימים למערכת הפריוריטי לצורך עבודה דרך מסופונים (מובייל) , פורטלים (ללקוחות קצה) והתממשקות בין אתרי סחר אינטרנטיים (E-Commerce ) למערכת הפריוריטי .
לקשת מערכות מידע מספר רב של פרויקטים בתחום הלוגיסטיקה והמסחר, נשמח להציע לכם פתרון בהתאם לצורך שלכם .

מעניין? בואו נבדוק יחד איך נוכל לעזור לכם